Cenník ubytovacích služieb Penzión Bajo

Základná cena na osobu a deň /noc.

Deti do 3 rokov - gratis
Deti s nárokom na samostatnú posteľ - 6 - 10 € (dohoda!)

Letná cena:

  • Horný Apartman - 12 € os/deň, min. obsadenosť 3 osoby /os/deň/ a viac...
  • Dolný Apartman - 13 € os/deň, min. obsadenosť 4 osoby /os/deň/ a viac...
  • Garne - 12 € os/deň, maximum 4 osoby (jedno dvojlôžko + dve sólo postele).

Zimná cena:

  • Horný Apartman - 13 € os/deň, min. obsadenosť 3 osoby /os/deň/ a viac...
  • Dolný Apartman - 14 € os/deň, min. obsadenosť 4 osoby /os/deň/ a viac...
  • Garne - 13 os/deň, maximum 4 osoby (jedno dvojlôžko + dve sólo postele).

Vo všetkých kategoriach ceny je výsledná cena limitovaná dobou ubytovania (pobytu), počtom ubytovaných hostí, sezonnosťou a pod. - je to predmetom vzájomnej DOHODY!

Ubytovanie na „ Silvestra „ akceptujeme len seriozne partie, - po dohode - , nie mladistvé, alko -bujaré párty! Ďakujem za pochopenie!

 

Ubytovanie

Apartmány sú riešené ako samostatné zariadenia s max. súkromím, so samostatným vstupom z priľahlého  parkoviska. V každom apartmáne je vždy ubytovaná len jedna skupina hostí, bez ohľadu na ďalšiu možnosť obsadenia objektu, resp. bez možnosti vstupu ďalšej - inej osoby do objektu ak to s ubytovateľom  nebolo dohodnuté ináč. Pri nástupe na pobyt, hosť dostane kľuč od apartmánu pri prevzatí objektu a po zaplatení resp. po informáciách o možnostiach programu od ubytovateľa /ak hosť prejaví o to záujem/ si už ubytovaný sám organizuje svoj program. Majiteľ objektu je vždy k dispozícii ubytovaným hosťom.

V obidvoch apartmánoch a garne je elektrické kúrenie, teplá tečúca voda, kompletne vybavená kuchynka, jedálenský stôl, mikrovlnná rúra, kanvica, elektrický varič, chladnička, TV, CD rádio, možnosť pripojenia sa na internet wifi, vlastné WC, sprchovací kút a pod. Pre ubytovaných hostí sú voľne vonku k dispozícií oddychové a relaxačné zariadenia ako hojdačka, prenosný gril, veranda, altánok, lyžiareň, bedminton a pod.

Apartmán horný - min. obsadenosť 3 osoby

Vstup do objektu je priamo z parkoviska. Na prízemí sa nachádza obytný priestor s dvoma váľandami   a rozkladacom gauči. V priestore je kompletne zariadená kuchynka s jedálenským stolom. Do sociálneho zariadenia je vstup z predsiene, odkiaľ je zároveň schodište do obytného podkrovia. V podkrovnej časti apartmánu sú dve izby, manželská spálňa + prístelka a priechodná izba s 3-4 lôžkami. Celková lôžková kapacita je 9 postelí!

Apartmán dolný - min. obsadenosť 4 osoby

Je riešený ako jednopodlažné zariadenie, ktoré je členené na obytnú časť, vybavenú s 3 váľandami s TV. Z obývacej časti sa voľne vstupuje do manželskej oddelenej spálne a  do priľahlej detskej časti, kde sú umiestnené dve váľandy.  Pri vstupe do apartmánu z malej terasy, tvorí prvú vstupnú časť chodba odkiaľ je vstup do sociálneho zariadenia (2 umývadlá, sprchovací kút a WC) a do ďalšieho samostatného WC a malej variabilnej detskej spálne, v chodbe je umiestnená chladnička a priamy vstup do obývacej časti. Celková lôžková kapacita je 7 postelí (max. 9 postelí)!

Garne - obsadenosť 2 až 4 osôb

Malý záhradný samostatný apartman . Objekt pozostáva zo samostatnej izby , s kuchyňou a lôžkovej časti. Pri vstupe z chodby / kde je chladnička /, je vstup do malého socialneho zariadenia a do multifunkčnej miestnosti. Vybavenie je kompletné: TV, Wifi, kompletná kuchyňa, mikrovlnka, el. kanvica, elektricka platnička , kúrenie elektrické, jedna dvojposteľ a samostatné 2 váľandy, parkovanie pri objekte. Celková lôžková kapacita je 1-4 postele!